Studio Thai Na Praia
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Studio Thai Na Praia Barra de Ibiraquera van 45 m² ligt binnen 11 minuten wandelen van het Ibiraquera Meer. Het 1-slaapkamer appartement biedt de perfecte ambiance voor een ontspannen verblijf, met een bubbelbad.
Het appartement bevindt zich op 20-minuten rijdafstand van Guarda do Embaú. Het Centrinho do Rosa ligt op een afstand van 3 km.
De accommodatie heeft 1 badkamer. Verder is er een douche en een wasmachine beschikbaar.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Studio Thai Na Praia een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Tartaruga312 km
- Batuta1319 km
- Ibiraquera Lake299 km
- strand Luz1447 km
- Praia de Ibiraquera787 km
- Praia da Barra de Ibiraquera71 km
- Rosa Sul2611 km
- Luchthavens
- Luchthaven Jaguaruna92 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Studio Thai Na Praia?
Het duurt 10 minuten lopen om van Studio Thai Na Praia naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Studio Thai Na Praia?
De prijs van het boeken van Studio Thai Na Praia is $126. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Studio Thai Na Praia?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Studio Thai Na Praia verblijven. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 45 vierkante meters. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in dit appartement?
Er is zeker een wasmachine aanwezig in dit appartement.